Наказ №44-н від 08.05.2020 р. «Про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року»
Відповідно до частини третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України №406 від 16.03.2020 р. «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», листів Міністерства освіти і науки України №1/9-173 від 23.03.2020 р. «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину», №1/9-213 від 16.04.2020 р. «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року»; враховуючи рекомендації ХОІППО щодо виконання програм та оцінювання учнів в умовах дистанційного навчання, з метою забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року
НАКАЗУЮ:
1. Завершити навчальний рік відповідно до структури визначеної закладом на початку навчального року, а також з урахуванням виконання календарно-тематичних планів не пізніше 1 липня:
- освітній процес завершити 29 травня;
- оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти завершити та вручити до 15 червня;
- оформлення свідоцтв досягнень (1-2 класи), табелів навчальних досягнень (3-8, 10 класи) завершити та надіслати в електронному варіанті до 12 червня з подальшим врученням оригіналу у вересні 2020-2021 навчального року;
- випускникам 11 класу вручити документ про здобуття повної загальної середньої освіти після складання ДПА у формі ЗНО.
2. Адміністрації НВК:
2.1.Провести засідання педради:
- «Про переведення учнів до наступного класу». «Про випуск учнів 9 класу».
До 15 червня 2020 р.
- «Про випуск учнів 11 класу».
Згідно термінів ЗНО
2.2. Розробити і затвердити графік видачі випускникам 9 класу свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.
До 10.06.2020 р.
2.3. Розробити графік заповнення класних журналів.
До 01.06.2020 р.
2.4. Звіт про дистанційне навчання виставити на сайт закладу.
До 01.07.2020 р.
3. Заступнику директора з навчально-методичної роботи Войталюк Л.А. спільно з завкафедрами Бас А.М., Шелест Л.І., Фабіяновою О.М. провести засідання предметних кафедр дистанційно з метою методичної підтримки педагогів по питаннях:
- методичні рекомендації щодо проведення семестрового та підсумкового оцінювання;
До 12.05.2020 р.
- рекомендації щодо заповнення класного журналу;
До 01.06.2020 р.
- рекомендації щодо заповнення документів про освіту (свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень, табелі).
До 05.06.2020 р.
4. Вчителям початкових класів, вчителям-предметникам:
4.1. Провести підсумкові контрольні роботи за ІІ семестр відповідно до календарного планування в умовах дистанційного навчання.
4.2. Провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів з урахуванням результатів оцінювання за перший семестр та другий семестр з використанням технологій дистанційного навчання.
4.3. При проведенні семестрового та підсумкового оцінювання врахувати методичні рекомендації Хмельницького ОІППО.
4.4. Провести оцінювання учнів з якими немає зв’язку через звичайний телефонний зв'язок і яке буде формуватись з урахуванням очного навчання до впровадження карантину.
До 29.05.2020 р.
4.5. До виставлення семестрових на річних оцінок підходити зважено, гуманно та неформально.
4.6. Класні журнали заповнити після завершення карантину (або послаблення карантинного режиму).
5. Провести набір до 1 класу на основі заяв батьків в електронному чи паперовому варіанті з подальшим оформленням відповідних документів після завершення карантину.
До 27.05.2020 р.
6. Заступнику директора з виховної роботи Антоховій Т.В., педагогу-організатору Степановій Т.Б., завкафедрою «Здоров’я» Римар Н.В., вчителю інформатики Осташу В.М. підготувати відеоролики «Дзвоника останні позивні», «Прощавай, рідна школо».
7. Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 Останній дзвоник та випускний вечір проводити заборонено.
8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор НВК: Г.П.Сорокатюк