Науково-практичний діалог учителів початкових класів Маківського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум" і викладачів закладу вищої освіти в умовах модернізації освіти
05 лютого 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методик початкової освіти Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка організували та провели науково-методичний семінар "Науково-практичний діалог учителів початкових класів Маківського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум" і викладачів закладу вищої освіти в умовах модернізації освіти". Під час зустрічі обговорили Професійний стандарт вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти, освітню програму Початкова освіта для здобувачів рівня вищої освіти бакалавр, сучасні тенденції розвитку початкової освіти.
Дякую нашим роботодавцям за слушні поради в процесі формування освітньої програми Початкова освіта першого бакалаврського рівня. Ми враховуємо їхні пропозиції та рекомендації.
Тепло покомунікували з нашими випускниками, які є прекрасними вчителями початкових класів. І не лише з випускниками! Є вчителі, які сьогодні навчаються на заочній формі нашої спеціальності.
Учителі отримали сертифікати за участь у семінарі.
Зустрілися із учнями 11 класу з метою профорієнтації із дотриманням умов сьогодення.
Дякую нашим колегам за конструктив, прийнятті рішення і комунікацію. Тільки спільно досягнемо гарних результатів у педагогічній діяльності.