Дари осені
Сьогодні ярмарок! Хай музика звучить!
Хай лине пісня — як без пісні жить?!
Сьогодні ярмарок! І, як завжди ведеться,
Нехай він піснею і жартами почнеться!
8 вересня подвір’я Маківського НВК нагадувало вулик: тут вирував веселий, гомінкий осінній ярмарок «Дари осені».
Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить шкільний ярмарок. Участь у цьому заході взяли учні 1-11 класів. Чого тільки не було: різноманітні тістечка та печива, пряники та коржики, тортики та кексики, напої та вареники, виноград та яблука.
Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу. Це була можливість не тільки ознайомити дітей з традиціями ярмаркування українського народу, а й згуртувати всю шкільну родину.