16 днівпротинасильства
Щорічно в Маківському НВК з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнськаакція “16 днівпротинасильства” , яка з 1991 року підтримуєтьсяміжнародноюспільнотою.
Метою акції є – приверненняуваги допроблеминасильства в сім’їщодожінок, жорстокогоповодження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а такожзбільшеннярозуміння та обізнаності про проблему насильства та шляхи їївирішення. У рамках акції 1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, соціально-психологічною службою було організовано молодіжний флешмоб «Червону стрічку носять небайдужі». З учнями 8-11 класів проведено профілактичне заняття «Ми обираємо життя без СНІДу». Учні 1-7 класів взяли участь у виставці малюнків «Ми за здоровий спосіб життя». Відбулося засідання круглого столу через застосування навчальної платформи Zoom: «Сім’я – простір без насильства» (9-11 кл.)