Вітаємо школярів Маківського НВК із завершенням І семестру
Сьогодні це був не тільки останній день уроків у 2021 році, а й день музики, танців, вечірок і подарунків. Учні 1-4 класів мали можливість повертатися додому з «мішечком щастя» із трьох подарунків. І як добре, коли мрії збуваються! Висловлюємо щиру подяку нашим постійним спонсорам: Народному депутату України Олександру Герезі, депутату Хмельницької обласної ради Уляні Ткаченко, ТОВ "Енселко - Агро" та нашому засновнику - Маківській сільській раді.
Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії і прагнення. Щиро бажаємо вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у ваш дім радість, затишок та добробут, а наступний рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання. Щасливого Нового року та радісних свят!