29 січня - День пам’яті героїв Крут
Хоч виє знов зима поривом лютим,
Та ми дорогу знаєм до мети.
Героїв Крут!... О, нам їх не забути,
Дзвенить їх клич – невтомно далі йти!
29 січня - День пам’яті героїв Крут. Молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. Поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі. Вічна їм пам’ять! Героям Слава!