День української вишиванки
Травень надзвичайно багатий на свята, серед них найдорожчі — День матері та День сім’ї. Поруч з ними крокує, ніби прикрашаючи й доповнюючи, День української вишиванки.
Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом для господині чи господаря. Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символом благополуччя і любові в сім’ї, а свято вишиванки символізує національну єдність нашого народу.
У ці святкові дні хочемо побажати миру і злагоди в ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
https://www.facebook.com/100014291342487/videos/728798631577349/