Посвята в старшокласники
У Маківському ліцеї відбувся вечір «Посвята в старшокласники». Веселих, завзятих учнів 9- класу приймали до родини старшокласників.
Учні 10 класу для них підготували цікаву програму, ведучі запропонували їм виконати ряд веселих завдань, щоб підтвердити, що нині 9 клас - це вже старшокласники.
З почуттями гумору та дорослої відповідальності дев’ятикласники разом із класним керівником пройшли всі випробування, які були для них підготовлені, а їх було чимало.
Пройшовши на святковому заході через інтелектуальні та творчі випробування, старшокласники урочисто пообіцяли бути прикладом для молодших школярів, відповідально ставитися до навчання, ніколи не забувати рідного ліцею та впевнено йти до життєвих цілей.
Бажаємо старшокласникам бути гідними цього звання, бути достойними громадянами України, завжди залишатися веселими, дружніми та цілеспрямованими.