Тиждень безпеки дитини
В рамках Тижня безпеки дитини у Маківському НВК відбулася зустріч з працівниками пожежно-рятувальної частини головного управління ДСНС України в Хмельницької обл., Дунаєвецького р-н., м. Дунаївці. Під час заходу дітям продемонстровали пожежний автомобіль зі всіма пожежними спорядженнями. Цікаво і захопливо пожежники розповіли про свою професію. Переконали малюків про те, що справа, яку вони виконують є дуже важливою, оскільки вони рятують від пожеж будівлі, поля, ліси та людські життя. Працівники пожежного управління розповіли, що кожен їх працівник є мужнім і сміливим, а також завжди готовий рятувати людей.
Діти отримали знання про протипожежну безпеку, побачили умілі дії пожежників, їх вправність і професійність. Педагоги закладу і діти щиро вдячні їм за змістовну розповідь та практичний показ дій пожежників про їхню професію, її важливість та значимість.