Педагогічний та учнівський колективи Маківського ліцею вітають усіх з Новим роком!
Нехай у Ваших оселях панує мир та Божа благодать. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над усією Україною! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.
Нехай прийде у новому році переможний мир, запанують любов, злагода і достаток.
Також хочемо подякувати за солодкі подарунки на новорічні свята нашому засновнику – Маківській сільській раді, народному депутату України - Олександру Герезі та ТОВ "ЕНСЕЛКО АГРО".
Бажаємо, щоб ваша праця завжди була потрібною та корисною, а успіхи блискучими та вагомими.
https://www.facebook.com/100014291342487/videos/899178414585901/