ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури
12 лютого 2023 року в м. Хмельницький відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.
Учні Маківського ліцею вкотре показали чудові результати на обласному етапі. З радістю вітаємо наших призерів та їх вчителів! Це Тимур САВЧУК (8 клас, вчитель Лариса ШЕЛЕСТ), Анастасія ГРАБЧАК (9 клас, вчитель Лариса ШЕЛЕСТ) та Олександра РАНЮК (10 клас, вчитель Ольга ЗАГОРОДНЮК ).
Наші учні, всупереч труднощам, продовжують здобувати призові місця і своїми перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну, успішну й незалежну, вільну й щасливу!
Пишаємось нашими розумниками!
Бажаємо їм нових звершень та здійснення усіх творчих задумів!