День єднання - молоде свято
У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
Сьогодні в Україні в містах і селах піднімають державний прапор і виконують гімн. Педагогічний та учнівський колективи Маківського ліцею також приєдналися до святкування: одягнувши вишиванки, прикріпивши синьо-жовту стрічку, щоб підтримати тих, хто зараз бореться за нашу свободу та мир на фронті.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями – до Перемоги!
https://www.facebook.com/100014291342487/videos/752091249841309?idorvanity=614500815597242