Така любов буває раз в ніколи...
День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.
У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.
Тож, 14 лютого 2023 року у Маківському ліцеї відбулись святкові заходи з нагоди цього дня. Школу прикрасили жовто-блакитними сердечками, організували роботу скриньки для «валентинок» та учні 11 класу провели розважальний захід «Така любов буває раз в ніколи...". Родзинкою свята стали конкурси, в яких учні старших класів показали свої як інтелектуальні, так і творчі здібності та отримали символічні подарунки.
https://www.facebook.com/100014291342487/videos/931212897913664?idorvanity=614500815597242