Вчимося заповідувати
Запорукою будь-якого успіху є наполеглива праця. Позаду чотири етапи конкурсу і нарешті перемога - І місце у завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати». Грамоти та подяки Міністерства освіти та науки України отримали Артем Талімончук, учень 8 класу нашого ліцею, та Тамара Василівна Антохова, заступник директора з навчально-методичної роботи та вчитель біології та основ здоров’я, керівник наукового дослідження. Журі високо оцінило досягнуті успіхи нашого конкурсанта та його наставника у формуванні екологічного світогляду, дослідницькій, природоохоронній та природозаповідній справі.
Нехай черговий успіх стане поштовхом до нових досягнень! Натхнення, творчості, завзяття та перемоги у всіх починаннях!