Genius Olimpiad Ukraine -2023
Цьогорічний лютий-березень для шкільної родини нашого ліцею надзвичайно багатий на обласні та всеукраїнські перемоги у різних конкурсах та олімпіадах. Завершився Національний фінал Міжнародної олімпіади геніїв в Україні “Genius Olimpiad Ukraine -2023” і маємо нагоду додати до нашої скриньки здобутків ще одну перемогу. З поміж 200 учасників у номінації «Креативне письмо» учениця 11 класу нашого ліцею Альбіна ШЕЛЕСТ (керівник Лариса ШЕЛЕСТ) здобула СРІБНУ медаль. Вже другий рік поспіль наша випускниця є призером даного конкурсу проєктів екологічного спрямування для школярів 8-11 класів.
Найщиріші вітання Альбіні! Нехай твоя робота зробить свій внесок у розвиток світового екологічного руху, а твоя перемога стане ще однією сходинкою до втілення мрій та амбіцій! Успіху в усіх починаннях! Будь завзятою та не зупиняйся на досягнутому!
Будуємо краще майбутнє вже сьогодні!
https://www.facebook.com/ostash.viktor/videos/226635249812803?idorvanity=614500815597242