Батл для найкращих матусь та найкреативніших дітей
Як чудово, що було проведено свято весни для дітей та матусь! Такі святкові заходи допомагають зберегти традиції та зблизити родини. Діти, як правило, дуже раді таким подіям та пам'ятають їх усе життя.
Вихователями ГПД Маківського ліцею Хованчук Тетяною Ігорівною та Личак Тетяною Анатоліївною був проведений батл для найкращих матусь та найкреативніших дітей. Це прекрасно, коли ми можемо побачити та оцінити творчі здібності молодшого покоління. Ми бажаємо усім учасникам батлу успіхів у подальшому розвитку своїх талантів та натхнення для нових досягнень. Нехай весна принесе вам багато позитивних емоцій та нових можливостей для самореалізації!
https://www.facebook.com/100017231055415/videos/1560647814430187/