Трьохденні навчально-польові збори
З 26 по 28 квітня у Маківському ліцеї для учнів 11 класу були організовані трьохденні навчально-польові збори. З метою практичного закріплення і вдосконалення рівня знань, умінь і навичок випускників з навчального предмета «Захист України», визначення рівня їхньої готовності до строкової військової служби в Збройних Силах та інших військових формуваннях України учні опрацьовували основні принципи військової підготовки, отримували практичні навички, пов’язані з організацією життєдіяльності в польових умовах, вчилися розбивати намет, готувати їжу на вогнищі, копати окопи, швидко та правильно реагувати на небезпеку та надавати першу домедичну допомогу потерпілим. Під час зборів учні отримали величезний досвід та позитивні емоції.