Як ти? Повертаємося до школи
Сьогодні відбувся перший урок "Як ти? Повертаємося до школи".
Відомо, що початок нового навчального року завжди супроводжується певними емоціями та відчуттями. Але в цьому році ми маємо справу із надзвичайними ситуаціями. Війна та зміни в навчальному процесі роблять цей період важким для всіх нас. Важливо зрозуміти, що психічне та емоційне здоров'я має величезне значення, особливо в такий непростий час.
Ми віримо у силу та здатність подолати всі труднощі, які стоять перед нами. Разом ми можемо пройти цей навчальний рік і зберегти наше фізичне та психічне здоров'я.
Нехай цей урок буде початком успішного навчання та саморозвитку.