Останній дзвоник
Останній дзвоник...
Ось і завершився навчальний 2022-2023 рік. Він був для нас тривожним і надзвичайно відповідальним. Але сьогоднішні події в Україні навчили нас бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне - любити і берегти свою Батьківщину, та відчувати гордість за те, що ми - українці. Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за можливість сьогодні бути разом.
Хай літо принесе нам добру звістку,
Яку чекає в Україні кожний:
Що ми здобули світлу перемогу,
Та мир прийшов на нашу рідну землю!
Таких вістей нам дуже треба.
І залунають на весь світ слова:
Україна вистояла! Україна перемогла!