Міжнародний День захисту дітей
В перший літній день увесь світ відзначає Міжнародний День захисту дітей. Особливого захисту потребують діти в країні, де йде війна. Розуміючи якими важливими для дітей та підлітків є позитивні емоції після важкого навчального року, учителі та батьки Маківського ліцею, садочка «Сонечко», ДМШ та ДЮСШ організували для своїх вихованців справжнє свято.
Сьогодні стадіон наповнився яскравими кольорами та музикою. Усі бажаючі мали змогу показати свої таланти в танцях, співах, грі на музичних інструментах, малюванні та спортивних естафетах. Гучними оплесками глядачі оцінили виступи юних артистів та спортсменів. По завершенні свята всі діти отримали солодкі подарунки від свого засновника Маківської сільської ради!
Щасливі усмішки на обличчях дітей варті старань дорослих! Зі святом усіх!