Зустріч із учителем
Під час осінніх канікул на старшокласників ліцею чекала зворушлива зустріч з учителем фізичної культури та курсу «Захист України» Жураковським Анатолієм Анатолійовичем, який наразі захищає країну від російського агресора.
Діти з цікавістю слухали про навчання за кордоном та військові будні, розглядали світлини та ставили питання щодо техніки, з якою працює Анатолій Анатолійович, разом з ним переживали непрості ситуації, які траплялися на фронті. Розуміючи важливість практичних навиків у навчанні стрільби на уроках «Захист України», вчитель подарував пневматичну гвинтівку. Учні написали побажання воїнам-побратимам на прапорі механізованої бригади і взяли слово з учителя після перемоги повернутися у рідну школу.