Запрошення!
Маємо за честь запросити учнів випускних класів Вашого навчального закладу до Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на День відкритих дверей та навчання на підготовчому відділенні.
День відкритих дверей відбудеться 17 листопада 2019 року об 11.00.
Програма Дня відкритих дверей: ознайомлення із спеціальностями та освітніми програмами, програмами подвійних дипломів, Правилами прийому до університету в 2020 році, навчальними і науковими лабораторіями; зустріч із студентами ТНТУ ім. І. Пулюя – випускниками й учасниками програм академічної мобільності.
Проводимо набір слухачів на підготовче відділення для підготовки до незалежного оцінювання навчальних досягнень з предметів: українська мова та література, математика, фізика.
Слухачам підготовчого відділення будуть надані пільги при вступі до університету згідно з Умовами прийому до вищих навчальних закладів.
День відкритих дверей буде проведено за адресою: м. Тернопіль,
вул. Руська, 56, ІІ-й навч.корпус, ІІІ-й поверх, читальна зала науково-технічної бібліотеки.
Звертатись за адресою:
м. Тернопіль, вул. Гоголя, 8, корпус №8, кім. 20; тел. (0352) 51-97-21.
Просимо довести цю інформацію до учнів, вчителів і батьків (детальніша інформація у прикріпленому файлі або на сайті vstup.tntu.edu.ua/).