Ярмарок-розпродаж
Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить осінній ярмарок у Маківському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум».
Так було й 14 листопада. Участь в ньому взяли учні 1-11 класів. Торгувати допомагали батьки. Вони не тільки закликали покупців до своїх ласощів, але й купували їх в учнів інших класів. На один день територія школи перетворилася на справжній «Сорочинський ярмарок». Кожен клас відрізнявся своєю оригінальністю, усім хотілося привернути увагу саме до своєї продукції.
Адміністрація та весь педагогічний колектив школи щиро вдячні всім батькам та учням школи, які долучилися до ярмарку - розпродажу.